F1 2018 – GP Giappone: Hamilton super a Suzuka – vormel 1
1 valem

F1 2018 – Jaapani Grand Prix: Hamilton Super Suzukas – Vormel 1

Lewis Hamilton võitis Suzukal ka Jaapani Grand Prix ja juhib üha enam 1. aasta F2018 maailmameistrivõistlusi.

Nagu me ootasime Lewis Hamilton domineeris ka Jaapani Grand Prix a Suzuka: Briti piloot Mercedes ta jättis puru oma vastastele (2. seltsimees Valtteri Bottas ja 3 ° Max Verstappen с Red Bull) ning tugevdas oma juhtpositsiooni aastal F1 maailm 2018.

Halvasti Ferrari: Kimi Raikkonen lõpetas ta viiendal positsioonil, jätmata isegi muljet, et suudab rohkem. Sebastian Vettel ta oli hea comebacki peategelane, kuid tegi ka ühe vea liiga palju.

1. aasta F2018 maailmameistrivõistlused – Jaapani Grand Prix aruandekaardid

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton monopoliseeritud Jaapani Grand Prix a Suzuka suurepärase võistlusega.

Briti sõitja jaoks on see seitsme vastuolulise Grand Prix ürituse kuues edu: Texas kahe nädala pärast võib ta isegi tähistada F1 maailm 2018.

Valtteri Bottas (Mercedes)

Veel üks hea test Valtteri Bottas: kiire, pidev ja hea haardumine Verstappeniga.

Kolmas poodium neljal viimasel võistlusel ja kaheksa järjest Grand Prix "esiviisikus": pole paha.

Max Verstappen (Red Bull)

Ainus tõeline viga Max Verstappen в Jaapani GP 2018 pandi toime esimesel ringil, kui ta (õigustatult) sai tahtmatult rajale naasmise eest 5-sekundilise karistuse, vigastades Räikköneni.

Hollandi piloot – ruudulipu juures kolmas – Vetteliga suheldes ei eksi: piisaks ka esimese Ferrari piloodi väiksemast entusiasmist.

Sebastian Vettel (Ferrari)

Sebastian Vettel sai suurepärase alguse Jaapani Grand Prix a Suzuka suurepärase stardiga (esimesel ringil 8. – 4.), kuid ta rikkus asjad varsti pärast seda, kui oli üritanud Verstappenist mööduda, hoolimata ruumi tühjenemisest.

Maailmameistrivõistlused on nüüd kaotatud, kuid positiivsete hulgas tähistame võistlusele naasmist ja kiireimat ringi.

Mercedes

A Suzuka la Mercedes on saavutanud täiuslikkuse: neljas võit järjest, teine ​​võit järjest ja kuues triumf viimasel seitsmel Grand Prix'l.

Il F1 maailm 2018 Ehitajad on ühe sammu kaugusel.