F1 2019 – Verstappen võitis Austria Grand Prix (pärast tundi) – Vormel 1
1 valem

Max Verstappen (Red Bull) võitis Austria Grand Prix Charles Leclerci ees, kuid tulemuse ametlikuks saamine võttis aega kolm tundi.

Max Verstappen võitis koos Red Bull il Austria Grand Prix a Spielberg - üheksas tõestus F1 maailm 2019 - enne Charles Leclerc aga tulemuse ametlikuks saamist tuli oodata kolm tundi. Vastuoluline möödasõit Hollandi sõitjast vs teine ​​giid 69. ringil Ferrari tegelikult viis see uurimiseni, mis kestis oodatust kauem.

Allikad: Foto Charles Coates / Getty Images

Autorid: Foto Mark Thompson / Getty Images

Autorid: Foto Lars Baron / Getty Images

Allikad: Foto Johannes Schedl / SEPA. Media / Getty Images

Ferstappen al Red Bull Ring langeb kokku ühekohalise mootoriga auto tagastamisega – 13 aasta pärast. Honda poodiumi ülemisel astmel. Samuti väärib märkimist Lewis Hamilton "troikast" Mercedes kaheksa kuud hiljem (viies taga Sebastian Vettel) see on meie oma Antonio Giovinazzi alates kümnendastAlfa Romeo (esimene Itaalia juht, kes kandis prille üheksa aasta pärast: viimane õnnestus Vitantonio Liuzzi Lõuna -Korea Grand Prix 2010).

1. aasta F2019 maailmameistrivõistlused – Austria Grand Prix aruandekaardid

Charles Leclerc (Ferrari)

Parim võistlus läbi aegade (siiani) Charles Leclerc: Laupäeval võttis ta pole -positsiooni ja pühapäeval sai ta suurepärase stardi ning juhtis kindlalt võistlust, enne kui kaotas 69. ringil hullumeelsele Verstappenile.

Kolmas poodium järjest ja parim koht karjääris: võit tuleb kindlasti F1 maailm 2019, jääb üle vaid aru saada, millal.

Max Verstappen (Red Bull)

Max Verstappen see oli fantastiline: eile näitas ta oma karjääri parimat tulemust (teiseks ei saanud Hollandi sõitja kordagi poolakat) ning täna pärast kohutavat algust, kui ta kaotas seitse positsiooni, taastus ta, et pärast vastuolulist möödasõitu võit koju viia. .. Leclerci vastu.

Kas ta vääriks karistust? Loogiliselt võttes ei, komissaride varasemate otsuste järgi jah. Vahet pole: ta vääris triumfi ja tõestas taas, et on kiire ja stabiilne võidusõitja (18 Grand Prix’d järjest "viiekeses").

Lewis Hamilton (Mercedes)

Lewis Hamilton 22. ringil viskas ta allatuult kindla poodiumikoha, kui rikkus oma esitiiva Mercedes tabas posti ja Grand Prix teisel poolel ei saanud ta minna nii kiiresti kui tahaks. Unustamata, et võrgus on kaks karistuspunkti (teine ​​kuni neljas) karistuspunktide eest parandatud. Kimi Raikkonen kvalifikatsiooni ajal.

Pärast kümmet sõitu järjest "esikolmikus" liider F1 maailm 2019 jäi poodiumist ilma. Meie arvates on see lihtsalt halb hetk: valmistume tema domineerimiseks kahe nädala pärast kodusel Grand Prix'l.

Valtteri Bottas (Mercedes)

В Austria Grand Prix jaoks hävitav Mercedes Valtteri Bottas päästis kolmanda koha.

Veel üks konkreetne test Soome sõitjale, kes lõpetas aasta järjekindlalt esikümnes.

Ferrari

Üheksa Leclerci võistlusele, viis Vetteli juhtpositsioonile: probleemid kvalifikatsiooni ajal, mis sundis saksa sõitjat üheksandalt positsioonilt startima, ja häiritud sõit esimeses boksipeatuses, kui Cavallino mehaanikud avastasid end koos Sebiga rehvideta kastides sõitma.

La Rossa pole üle kaheksa kuu Grand Prix võitnud: samal perioodil Red Bull ta võitis kaks. Palju on veel teha ...